KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039129
nr 1603 9129
Sven-Arne Höken Hökenström
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, Kinna med palett & fågel, oramad. Olja på pannå, diameter: 60 cm
Sven-Arne, Höken, Hökenström, född 1947, svensk målare.
måndag 4 mars 2024
kl 19:16:17
Sven-Arne Höken Hökenström
Läs mer om Sven-Arne Höken Hökenström